Zarejestruj się

Zanim będziesz mógł dodać dotację w naszym serwisie, musisz założyć konto użytkownika. Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil. Postępuj według kreatora znajdującego się na stronie, a nie napotkasz na żadne problemy. Najprościej jest założyć konto przez Facebook. Możesz również wypełnić formularz na naszej stronie.

Po założeniu konta w naszym serwisie, na wskazany adres e-mailowy otrzymasz link do aktywacji. Podsyłany jest on w celu weryfikacji Twoich danych osobowych oraz tego, czy to na pewno Ty założyłeś dotację w naszym serwisie. Kliknij na niego, a Twoje konto zostanie potwierdzone.

Jak dodać dotację I

Niewiele potrzeba, aby w naszym serwisie dodać dotację na konkretny cel. Wystarczy postępować wg. czterech prostych kroków: zarejestruj się w naszym serwisie, uzupełnij informacje o dotacji (im więcej szczegółów podasz, tym lepiej), opublikuj dotację i udostępnij ją na portalach społecznościowych. Zobacz, jakie to proste!

Największą popularnością w naszym serwisie cieszą się dotacje opatrzone zdjęciami. Im więcej ich dodasz, tym lepiej. Graficzne zobrazowanie sytuacji osoby potrzebującej pomaga w jej wyobrażeniu sobie darczyńcy. Wybierz z komputerowej galerii grafiki, które przedstawiają osobę potrzebującą oraz obrazują jej sytuację.

Dotację możesz również opatrzyć filmikiem. Dziś materiały audiowizualne mówią więcej niż tysiąc słów. Na pewno zainteresują potencjalnych darczyńców. Stwórz materiał, który opowie historię osoby potrzebującej i zamieść go we wpisie.

Jak dodać dotację II

Przygotuj wpis, w którym opiszesz ze szczegółami, czego dotyczy dotacja, na jaki cel zbierasz. Przedstaw osobę potrzebującą, jej sytuację, jakie ma potrzeby. Najlepiej opowiedzieć historię od początku do końca, aby darczyńca mógł poznać losy potrzebującego ze wszystkimi szczegółami.

Im więcej szczegółowych informacji podasz we wpisie, tym lepiej. Ważne jest, aby przedstawić konkretne informacje o potrzebach, stanie zdrowia, jak i możliwych opcjach leczenia. Wpis jest dzięki temu wiarygodny dla darczyńcy i nie ma on wątpliwości, na co potrzebne są środki finansowe.

Jeżeli wpis jest już gotowy, możesz przystąpić do jego publikacji. Wystarczy jedno kliknięcie, aby pojawił się na stronie dotuje.pl. Pamiętaj, aby upewnić się, czy nie zawiera błędów. Po publikacji otrzymasz dostęp do panelu, w którym możliwa jest edycja dotacji i zarządzanie nią.

Promuj utworzoną dotację

Chcesz efektywnie pomagać potrzebującym i szybko zgromadzić środki na konkretny cel? Najważniejsza w tego typu działaniach jest promocja. Bez niej ani rusz! Serwis dotuje.pl umożliwia udostępnienie stworzonej dotacji w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.

Po dodaniu dotacji warto udostępnić ją na portalach społecznościowych. Znacznie zwiększy to jej zasięg, pozwoli na dotarcie do szerokiego grona darczyńców, których w dużej mierze zainteresuje los osoby potrzebującej. Zyskasz dzięki temu znacznie większe wpłaty i szybciej zgromadzisz potrzebne środki.

Zachęcamy również, aby udostępnić dotację na Twitterze. Jest to obecnie jeden z najpotężniejszych serwisów, w którym informacje rozchodzą się niezwykle szybko. Jeżeli chcesz, aby osoba potrzebująca zgromadziła pieniądze najszybciej jak to możliwe, pomocny może w tym okazać się właśnie Twitter.